Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP przyjmuje interesantów w każdą środę w godzinach od 10.00 do 13.00 w Komendzie Powiatowej PSP w Golubiu-Dobrzyniu.

Skład Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Golubiu-Dobrzyniu:
Prezes:
dh Dariusz Mężykowski

Viceprezesi:
dh Piotr Malinowski
dh Leszek Szulc
dh Marian Wrzesiński
dh Ryszard Świętalski

Sekretarz:
dh Joanna Frączek

Skarbnik:
dh Witold Wiwatowski

Członkowie Prezydium:

dh Agata Zielińska
dh Piotr Strzelecki
dh Janusz Zieliński
dh Szymon Rumiński
dh Michał Sztandarski

Członkowie Zarządu:
dh Marek Barczewski
dh Jerzy Behrendt
dh Andrzej Grabowski
dh Artur Kaszyński
dh Krzysztof Michałowski
dh Kazimierz panter
dh Michał Zglenicki
dh Paweł Warlikowski
przedstawiciel Lasów Państwowych - Nadleśnictwo G-D

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH NA TERENIE GMINY RADOMIN:
OSP Rętwiny - 17.02.2017 r., godz. 19.00
OSP Łubki - 18.02.2017 r., godz. 17.00
OSP Szafarnia - 04.03.2017 r., godz. 16.00
OSP Dulsk - 11.03.2017 r., godz. 17.00
OSP Płonne - 18.03.2017 r., godz., 17.00
OSP Radomin - 25.03.2017 re., godz. 17.00

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH NA TERENIE GMINY CIECHOCIN:
OSP Małszyce- 12.01.2017 r., godz. 18.00
OSP Nowa Wieś - 17.01.2017 r., godz. 18.00
OSP Ciechocin - 24.02.2017 r., godz. 17.00
OSP Miliszewy - 25.02.2017 r., godz. 18.00

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH NA TERENIE GMINY/MIASTA GOLUB-DOBRZYŃ:
OSP Wrocki -21.01.2017 godz. 18.00
OSP Cieszyny - 21.01.2017 godz. 18.00
OSP Pusta Dąbrówka - 21.01.2017 godz. 18.00
OSP Golub-Dobrzyń - 21.01.2017 godz. 17.00
OSP Nowogród - 28.01.2017 godz. 18.00
OSP Ostrowite -31.01.2017 godz. 18.00
OSP Macikowo -04.02.2017 godz. 18.00
OSP Sokoligóra-Owieczkowo- 04.02.2017 godz. 18.00
OSP Olszówka-17.02.2017 godz. 18.00
OSP Skępsk 17.02.2017 godz. 18.00
OSP OSP Handlowy Młyn - 25.02.2017 godz. 18.00
OSP Węgiersk - 04.03.2017 godz. 18.00
OSP Podzamek Golubski - 04.03.2017 godz. 18.00
OSP Gałczewo - 18.03.2017 godz. 18.00

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH NA TERENIE GMINY KOWALEWO POMORSKIE:
OSP Pruska Łąka - 04.02.2017 r., godz. 16.00
OSP Kiełpiny - 17.02.2017 r., godz. 18.00
OSP Lipienica - 18.02.2017 r., godz. 19.00
OSP Chełmoniec - 18.02.2017 r., godz. 19.00
OSP Srebrniki - 24.02.2017 r., godz. 18.00
OSP Mariany - 25.02.2017 r., godz. 19.00
OSP Pluskowęsy - 04.03.2017 r., godz. 19.00
OSP Kowalewo Pomorskie - 11.03.2017 r., godz. 18.00
OSP Sierakowo - 18.03.2017 r., godz. 18.00
OSP Mlewiec - 18.03.2017 r., godz. 18.00
OSP Mlewo - 25.03.2017 r., godz. 18.00
OSP Wielkie Rychnowo - 01.04.2017 r., godz. 18.00

HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH NA TERENIE GMINY ZBÓJNO:
OSP Klonowo - 17.02.2017 r., godz. 18.00
OSP Ruże - 23.02.2017 r., godz. 18.00
OSP Rembiocha - 24.02.2017 r., godz. 20.00
OSP Działyń - 25.02.2017 r., godz. 16.00
OSP Zbójno i Zbójeńska OSP - 03.03.2017 r., godz. 17.00
OSP Sitno - 04.03.2017 r., godz. 17.00
OSP Wielgie - 11.03.2017 r., godz. 18.00